Philips BHS375/00 Пегла за косаID EK000498863
Philips BHS375/00 Пегла за косаID: EK000498863
Купувајте до 24 рати БЕЗ КАМАТА комотно од вашиот дом. Повеќе погледнете овде!
- Цена
- 2.199 ден
Доставуваме веќе од 07.05.2026
Гаранција: 2 год.
Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати
Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена
Вашиот производ е додаден во кошничката
Можеби ќе ве интересира и ова



| Тип на производ | Пегла за коса |
| Бренд | Philips |
| Гаранција | 2 год. |
| Broj postavki temperature | 2 |
| Minimalna temperatura | 180 C |
| Максимална температура | 220 C |
| Време на загревање | 60 s |
| Širina ploče | 2.8 cm |
| Dužina ploče | 10 cm |
| Keramički premaz | Да |
| Технологија на јони | Не |
| Должина на кабелот | 1.8 m |
| Авотматско исклучување | Не |
| Zaključavanje temperature | Да |
| Торбичка | Не |